O mnie

Szydełko mną zawładnęło całkowicie
...i niech tak zostanie.

Od wielu lat pasjonuję się szydełkowaniem. Jak większość, zaczynałam od prostych serwetek i szaliczków. Dziś szydełko pomaga mi stworzyć niemal wszystko. Każdy przyniesiony do mnie w formie zdjęcia lub rysunku projekt staram się, zachowując jak najwięcej detali, wykonać z kolorowych nici. Ostatnio moim ulubionym zajęciem stało się dzierganie mięciutkich przytulanek, zabawek bezpiecznych dla dzieci w każdym wieku. 

Zapraszam do obejrzenia przykładów moich prac w galerii, którą podzieliłam na kilka sekcji tematycznych. Znajdą tam Państwo zarówno maskotki i zabawki dla dzieci jak i bardziej tradycyjne projekty (odzież, serwetki, dekoracje świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie).

Zachęcam do składania zamówień na wykonanie pracy wg indywidualnego projektu. Bardzo proszę o kliknięcie w link do formularza zamówienia gdzie mogą Państwo opisać wybrany projekt lub załączyć obrazek ilustrujący oczekiwany efekt.

Kliknij aby przejść do formularza zamówienia

Niektórzy z Państwa znają już mojego bloga, którego prowadzę systematycznie publikując na nim najnowsze prace.
Zapraszam do śledzenia i zapoznania się z aktualnymi projektami, nad którymi pracuję.

Zobacz mojego bloga

Prowadzę również Kurs Sztuki Szydełkowania i Kurs Robienia na drutach organizowany przez Akademię Rozwoju Osobistego Kobiet Meli-Melo. Cieszę się, że mogę dzielić się moją pasją z innymi. Jestem samoukiem, więc wiem jak trudne bywają początki. Pamiętam też jak bardzo cieszy pierwsza samodzielnie wykonana serwetka czy sweterek. Na zajęciach staram się przekazywać wszystko to, co sama potrafię wyczarować przy pomocy szydełka.

 

motek